MODRÝ MINIVOLEJBAL 2017/2018

2. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V Červeném Kostelci 17.12.2017

V neděli 17. prosince se konal druhý turnaj Okresní soutěže v modrém volejbale, který pořádal Červený Kostelec. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů. Tým Broumov „A“ ( Lucka Martincová, Kája Slavíková, Adéla Marešová a Šárka Machová) hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo. První čtyři zápasy prohrál 0:2 na sety a až v posledním zápase remizoval 1:1 na sety. To bohužel stačilo na poslední místo ve skupině B a boj o 11.-12. místo. Tým Broumov „B“ (Jana Bartoňová, Anička Hamáčková, Michal Kollert a Veronika Hermanová) hrál ve skupině A, kde dvakrát remizoval a třikrát prohrál. Tým skončil na pátém místě a zahrál si zápas o 9.-10. místo. Tým „A“  prohrál těsně zápas o umístění s Červeným Kostelcem „A“ 20:23 a 22:23. Tým „B“ také prohrál zápas o umístění s Hronovem „A“. Oproti předchozímu turnaji v Náchodě se ale posunul tým „B“ o dvě příčky dopředu.
Přál bych si, aby se oběma týmům povedlo na domácím turnaji 28.1.2018 konečně vyhrát alespoň jeden zápas v základní skupině. Přijďte týmy povzbudit, ať se jim daří.

1. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V náchodě 14.10.2017

V modrém volejbale letos Okresní soutěže hraje letos 12 týmů, rozdělených do dvou skupin po šesti, systémem každý s každým na dva sety, a pak pokračuje turnaj zápasy o umístění mezi skupinami. Tým Broumov A hrál ve skupině A, kde se mu moc nedařilo a všech pět zápasů prohrál. Týmu Broumov B se dařilo ve skupině B o trochu lépe, dva zápasy remizoval 1:1 na sety a tři prohrál 0:2 na sety. Oba broumovské týmy skončily na posledních místech skupin. V zápasech o umístění si zahrály zápas o 11. a 12. místo proti sobě. Oba týmy vyhrály jeden set a rozhodl tiebreak, který vyhrál tým A 3:2 na míče. První turnaj vyhrál tým Náchod A před Ruchadlem Zájezd.