Close

Kalendář zápasů a turnajů

Navigace:

Turnaje
Muži
Ženy A
Ženy B

 

Turnaje 2018/2019

DatumTurnajMístoPoznámky
1. 6. 2019MixáčekBroumov - za hezkého počasí venkuTurnaj Krajského přeboru pro oblast Náchodska
10.4.2019přátelský zápas KadetkyVelký Dřevíč
6. 4. 2019Jarni 12. hodinovkaBroumov - hala
24. 2. 20199 h. Červený 13 h. ModrýBroumovTurnaj Krajského přeboru pro oblast Náchodska
23. 2. 20199 h. Žluty 13 h. OranžovýBroumovTurnaj Krajského přeboru pro oblast Náchodska
16.2.192. kolo Zimního poháru žen o 8.-10. místoBroumov, hala 9 h.Broumov B, Jezbiny, SK Nové Město
10.2.19přátelský turnaj Vo Ce N. M. 14 h.kadetky a starší žákyně
10.2.192. kolo Zimního poháru žen o 1.-4. místoNáchod 9 h.Broumov A, Náchod, Opočna a Hronov
30.1.19Přátelský zápasHronov, 17 h.Kadetky Br - Kadetky Hr
19.1.19Zimní Pohár žen skupina ABroumov, hala 9 h9 h. Br B - Teplice
10,30 h. Br A - Teplice
12 h. Br A - Br B
5.1.19turnaj volejbalového kroužkuBroumov, hala 9 h.oranžový a modrý minivolejbal
27.12.18Broumovský vánoční turnajBroumov13. hodin hala
22.12.2018Vánoční turnaj Kadetek a MixáčkuBroumov9 hodin sportovní hala, ČSA 351
11.12.20182. školní kolo ZŠ MasarykovaBroumov9 hodin
sportovní hala, ČSA 351
24. 11. 2018Dvanácti hodinovkaBroumov
27.11.20181. školní kolo ZŠ MasarykovaBroumov9 hodin sportovní hala, ČSA 351

Okresní soutěž Muži

DatumTýmyMísto zápasuVýsledek
23.8.2018, 17:30TJ Sokol Josefov - TJ Slovan BroumovJosefov0:3 (-7,-15,-13)
30. 8. 2018, 17:30TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jezbiny ABroumov3:0 (18,24,22)
6. 9. 2018, 17:30SG Jaroměř - TJ Slovan BroumovJaroměř0:3 (-14,-10,-19)
13. 9. 2018, 17:30TJ Slovan Broumov - VK Hronov CBroumov3:0 (19,20,20)
20. 9. 2018, 17:00Volejbal Č. Kostelec B - TJ Slovan BroumovČ. Kostelec3:1 (20,-21,18,23)
4. 10. 2018, 17:00TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Studnice z.s.Broumov3:0 (19,17,21)
9. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol JosefovBroumov

Okresní soutěž Ženy „A“

DatumTýmyMísto zápasuVýsledek
22. 8. 2018, 17:30SK Ruchadlo Zájezd - TJ Slovan Broumov ARuchadlo1:3 (16,-23,-23,-19)
29. 8. 2018, 17:30TJ Slovan Broumov A - SK Nové MěstoBroumov3:2
3. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Slovan Broumov A Jesenice3:2 (21,-23,10,-13,8)
5. 9. 2018, 17:30TJ Slovan Broumov A - SPORT KLUB NáchodBroumov1:3 (-21,-14,22,-18)
12. 9. 2018, 17:30TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Slovan Broumov AStaré Město Náchod3:0 (25,18,16)
17. 9. 2018, 17:00TJ Slovan Broumov A - VK Hronov CBroumov3:1 (21,17,-21,20)
19. 9. 2018, 17:00TJ Baník Rtyně - TJ Slovan Broumov ARtyně2:3 (19,-23,-16,20,-10)
26. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov A - Volejbal Č. Kostelec B Broumov2:3 (27,-22,18,-20,-8)
3. 10. 2018, 17:00TJ Spartak Opočno B - TJ Slovan Broumov AOpočno3:0 (9,16,21)
7. 5. 2019, 17:30TJ Slovan Broumov A - SK Ruchadlo Zájezd Broumov

Okresní soutěž Ženy „B“

DatumTýmyMísto zápasuVýsledek
31. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Velký Dřevíč Broumov0:3 (-13,-8,-8)
7. 9. 2018, 17:30TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B Broumov2:3 (13,-17,-21,17,-12)
14. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Slovan Broumov BStudnice3:0 (20,5,12)
21. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov B - Volejbalové centrum nad MetujíNové Město nad Metují0:3 (-9,-7,-14)
28. 9. 2018, 17:00TJ Slavoj Teplice - TJ Slovan Broumov B Teplice 3:0 (15,23,12)
12.5.2019 17:30Vo Ce n. M. - Broumov BVo Ce n. M.3:0 (13, 15, 9)
17. 5. 2019, 17:30TJ Sokol Velký Dřevíč - TJ Slovan Broumov BDřevíč3:0 (16, 6, 12)
24.5.2019 17:30Jezbiny - Broumov BJezbiny
31.5.2019 17:30Broumov B - StudniceBroumov
14.6.2019 17:30Broumov B - Teplice n. M.Broumov