Close

MODRÝ MINIVOLEJBAL 2017/2018

5. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V RTYNI V PODKRKONOŠÍ 5.5.2018

V sobotu 5.5. proběhlo 5. kolo v modrém volejbalu.Toto kolo se hrálo ve Rtyni v Podkrkonoší na venkovních kurtech za krásného slunného počasí. Sluníčko dodalo energii broumovský týmům, které poprvé dokázaly vyhrát v základních skupinách. Tým Broumov „A“ ( Adéla Marešová, Šárka Machová, Kája Slavíková a Veronika Hermonová) a tým „B“ ( Jana Bartoňová, Michal Kollert a Amálka Stříbrná) hrály ve skupině B. Oba týmy  porazily Vo Ce nad Metují a ve vzájemném utkání vyhrál tým „B“. Béčko obsadilo 4. místo a Áčko 5. místo ve skupině. Béčko hrálo zápas o 7. místo s Hronovem „A“, který prohrál. 8. místo je nejlepší umístění broumovských týmů v tomto ročníku. Áčko v zápase o 9. místo vyhrálo v tiebreaku nad Hronovem „B“. Krasný zlepšený výkon a lepší umístění ale nestačí na posun z posledních míst v dlouhodobé části. Poslední turnaj modré čeká 3.6. v Náchodě.

  

4. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V HRONOVĚ 11.2.2018

  

3. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V broumově 28.1.2018

V neděli 28. ledna jsme pořádali v Broumově 3. kolo Okresní soutěže v modrém volejbalu. Turnaj byl podporován městem Broumovem a Ulitou Broumov, která oblékla naše hráče do nových vydařených triček. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů z 5 měst z okresu, rozdělených do dvou skupin podle umístění z minulého turnaje v Červeném Kostelci. Týmy Broumova A i B hrály ve skupině B, kde se v broumovském duelu rozešly smírně 1:1 na sety. Ostatní zápasy oba Broumovy prohrály 0:2 na sety. Díky skóre Broumov A (Lucka Martincová, Kája Slavíková, Adéla Marešová a Honza Procházka) skončil ve skupině na 5. místě a Broumov B ( Jana Bartoňová, Amálka Stříbrná, Anička Hamáčková a Michal Kollert) skončil na 6. místě. V zápase o umístění o 9.-10. místo Áčko vyhrálo nad Náchodem B v tiebreaku a je to pro naše družstvo zatím nejlepší výsledek. Béčko v zápase o 11.-12. místo prohrálo v tiebreaku s Hronovem A. Vítězem turnaje se stalo Ruchadlo Zájezd, druhý Náchod A a třetí Vo Ce nad Metují. V půlce Okresní soutěže vede Náchod A před Ruchadlem Zájez a VoCe nad Metují. Broumov A je na průběžném 11. místě a Broumov B na 12. místě.

2. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V Červeném Kostelci 17.12.2017

V neděli 17. prosince se konal druhý turnaj Okresní soutěže v modrém volejbale, který pořádal Červený Kostelec. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů. Tým Broumov „A“ ( Lucka Martincová, Kája Slavíková, Adéla Marešová a Šárka Machová) hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo. První čtyři zápasy prohrál 0:2 na sety a až v posledním zápase remizoval 1:1 na sety. To bohužel stačilo na poslední místo ve skupině B a boj o 11.-12. místo. Tým Broumov „B“ (Jana Bartoňová, Anička Hamáčková, Michal Kollert a Veronika Hermanová) hrál ve skupině A, kde dvakrát remizoval a třikrát prohrál. Tým skončil na pátém místě a zahrál si zápas o 9.-10. místo. Tým „A“  prohrál těsně zápas o umístění s Červeným Kostelcem „A“ 20:23 a 22:23. Tým „B“ také prohrál zápas o umístění s Hronovem „A“. Oproti předchozímu turnaji v Náchodě se ale posunul tým „B“ o dvě příčky dopředu.

1. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V modrém  MINIVOLEJBALe KONANÉ V náchodě 14.10.2017

V modrém volejbale letos Okresní soutěže hraje letos 12 týmů, rozdělených do dvou skupin po šesti, systémem každý s každým na dva sety, a pak pokračuje turnaj zápasy o umístění mezi skupinami. Tým Broumov A hrál ve skupině A, kde se mu moc nedařilo a všech pět zápasů prohrál. Týmu Broumov B se dařilo ve skupině B o trochu lépe, dva zápasy remizoval 1:1 na sety a tři prohrál 0:2 na sety. Oba broumovské týmy skončily na posledních místech skupin. V zápasech o umístění si zahrály zápas o 11. a 12. místo proti sobě. Oba týmy vyhrály jeden set a rozhodl tiebreak, který vyhrál tým A 3:2 na míče. První turnaj vyhrál tým Náchod A před Ruchadlem Zájezd.