Close

ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL 2017/2018

4. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V ORANŽOVÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V Broumově 15.4.2018

V neděli 15.dubna pořádal Broumov hronovskou část turnaje v barevném minivolejbalu, který k nám byl přeložen pro přestavbu hronovské haly. V 11 hodin začal turnaj v oranžovém volejbalu. Broumovský tým (Hanička Bartoňová, Kuba a Tonda Haškovi)  hrál ve skupině B, kde 5x vyhrál a jednou prohrál. Takto hrály i týmy Starého Města A i C. Na skóre Broumov obsadil 2. místo a postoupil do skupiny o 4.-6. místo kde vyhrál nad Náchodem A a prohrál s Červeným Kostelcem B a obsal celkové 5. místo. Turnaj vyhrálo Staré Město A před Zbečníkem B a A. V celkovém pořadí po 4 kolech se Broumov posunul o tři příčky na 5. místo z 21. týmů. Děti si turnaj užily jako hráči i jako organizátoři s velkým nadšením a za to mají moje velké díky.

         

3. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V ORANŽOVÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V červeném kostelci 11.2.2018

V oranžové kategorii tým Broumova ve složení Kuba a Toník Haškovi, Sárka Indra a Hanička Bartoňová hrál ve skupině A, kde dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál, stejně jako Vo Ce „B“ a Staré Město „C“ a díky dobrému skóre obsadil 4. místo ve skupině ze 7. Náš tým si zahrál      ve skupině o 10.-12. místo, kde prohrál se Starým Městem „B“ a vyhrál nad Ruchadlem Zájezd „C“ a obsadil celkově 11. místo z 21. Všechny týmy ukázaly, že je tato soutěž velmi vyrovnaná a rozhoduje pouze, kdo udělá v zápase méně chyb. Stupně vítězů obsadily Náchod „A“, Rtyně a Červený Kostelec“B“.

2. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V ORANŽOVÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V novém městě nad metují 26.11.2017

Tým Broumov hrál ve skupinu C, kde 3x vyhrál a 3x prohrál. S tímto výsledkem odsadil 5. místo ve skupině a zahrál si o umístění ve skupině o 13. – 15. místo s pátými týmy ostatních skupin, tedy se Zájezdem „C“ a Hronovem „B“. Jeden zápas vyhrál a jeden prohrál. I přes jednu prohru tým Broumov skupinu vyhrál a obsadil tak 13. místo. Turnaj vyhrálo opět Staré Město „A“ před Náchodem „C“ a „A“. V celoročním sčítání výsledků turnajů je „oranžový“ Broumov zatím také na 8. místě z 21 týmů.

1. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE V ORANŽOVÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V BROUMOVĚ 22.10.2017

Tým Broumov vyhrál skupinu C s pěti výhrami a jednou prohrou. S tímto výsledkem si zahrál ve skupině o 1. – 3. místo s vítězi ostatních skupin, tedy se Zbečníkem „B“ a Starým Městem „A“. Oba zápasy prohrál a tak na turnaji obsadil krásné třetí místo. Turnaj vyhrálo Staré Město.