Close

ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL 2017/2018

5. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ VE STARÉM MĚSTĚ 12.5.2018

    

4. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V broumově 15.4.2018

V neděli 15.dubna pořádal Broumov hronovskou část turnaje v barevném minivolejbalu, který k nám byl přeložen pro přestavbu hronovské haly.
V 9 hodin se rozehrál turnaj ve žlutém volejbalu. Broumovský tým ( Elenka Kultová, Natálka Válková, Dorotka Novotná a Róďa Indra) hrál ve skupině A, kde 3x vyhrál a 3x prohrál a obsadil 4. místo ze sedmi. Broumov si tak zahrál s Náchodem B o celkové 7. místo, který prohrál. Broumov zopakoval  své nejlepší umístění. Turnaj vyhrál Náchod A před Hronovem A a Červeným Kostelcem. V celkovém pořadí po 4 kolech se Broumov posunul o jednu příčku na 9. místo ze 14. týmů.
     

3. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V červeném kostelci 11.2.2018

Tým Broumova ve složení Róďa Indra, Elenka Kultová, Natálka Válková a Dorotka Novotná po čtyřech těsných prohrách a dvou prohrách v tiebreaku obsadil 7. místo ve skupině a zahrál si o s týmem Ruchadlo Zájezd „B“ o 13.-14. místo, který odevzdaně vysoko prohrál. Pro žlutý tým to byl nejhorší výsledek v této sezóně. Tento výsledek se neobešel u hráček bez slziček. Stupně vítězů obsadily týmy Náchod „B“, Hronov „A“ a Rtyně.

 

2. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ 26.11.2017

Tým Broumov hrál ve skupině A, kde 3x vyhrál a 3x prohrál. Tento výsledek stačil na 4. místo ve skupině a boj o 7.- 8. místo s Náchodem „B“. Broumov zápas vyhrál a obsadil konečné 7. místo. Broumov se proti minulému turnaji v Broumově polepšil o tři příčky. V celoročním sčítání výsledků turnajů je zatím na 8. místě ze 14 týmů. Turnaj vyhrál tým Rtyně v Podkrkonoší, druhý byl Hronov „A“ a třetí Náchod „C“.

 

1. KOLO OKRESNÍHO TURNAJE VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALE KONANÉ V BROUMOVĚ 22.10.2017

 Tým Broumov hrál ve skupině B, kde dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál. Tento výsledek stačil na 5. místo ve skupině a boj o 9.-10. místo s Červeným Kostelcem „A“. Broumov zápas prohrál a obsadil konečné 10. místo. Turnaj vyhrál tým Náchod „A“, druhý byl Hronov „A“ a třetí Rtyně v Podkrkonoší.