Close

Červený minivolejbal 2018/2019

3. kolo v Broumově 24.2.19

V neděli jsme se opět sešli ve Sportovní hale, kde ráno v 9 hodin rozehrálo 20 týmů turnaj v červené kategorii. Tým Broumova hrál ve skupině C, kde dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál, obsadil třetí místo ve skupině a postoupil do skupiny o 9.-12. místo. Zde týmy Broumov, Hronov „C“ a R. Zájezd dvakrát vyhrály a jednou prohrály. Na skóre Broumov obsadil 10. místo. Turnaj vyhrál Zbečník „A“ před Rtyní v Podkrkonoší „B“ a Zbečníkem „B“. V celkovém pořadí vede Zbečník „A“ s 59 body před Rtyní v Podkrk. „B“ s 55 body a Hronovem „B“. Broumov je na 10. místě se 34 body.

2. kolo v Vo Ce nad Metují 2.12.18

 V neděli dopoledne rozehráli turnaj červení. Broumovský tým ( Tonda a Kuba Haškovi, Sára Indra a Hana Bartoňová) v základní skupině třikrát vyhrál a jen jednou prohrál. To samé se povedlo i Rtyni, která o skóre odsunula Broumov na druhou pozici a postup do skupiny o 5.-8. místo. Zde se týmu také dařilo a všechny tři zápasy vyhrál a obsadil tak 5. místo z 20. týmů. Byl to náš nejúspěšnější tým tohoto víkendu.

1. kolo v Č. Kostelci 6.10.18

V sobotu 6. října se rozehrála okresní soutěž v červeném a modrém minivolejbale. První turnajové kolo se odehrálo v Červeném Kostelci. Děti čeká ještě pět turnajových kol a po sečtení všech výsledků bude v červnu znám celkový vítěz.

Broumov má v červeném volejbale jedno družstvo ve složení Hana Bartoňová, Sara Indra, Jakub a Antonín Haškovi. Tento tým v loňské sezóně odsadil celkové 6. místo v oranžovém volejbale z 21 týmů a o rok dříve byli první ve žlutém volejbale.
V červeném volejbale se letos účastní soutěže 20 týmů rozdělených do 4 skupin, kde si zahrají každý s každým a podle umístění si zahrají o umístění. Tým Broumova ve skupině C jednou vyhrál a třikrát prohrál, to stačilo na 4. místo a zařazení do skupiny o 13. – 16. místo, kde dvakrát vyhrál a jednou prohrál a na skóre obsadil 14. místo. Turnaj vyhrál tým Zbečníku A před Rtyní v P. a Zbečníkem B

4. kolo Hronov

V sobotu 13.4. se konalo v Hronově 4. kolo červeného a modrého minivolejbalu. Červený tým Broumova ve složení Hanička Bartoňová a Sara Indra hrál ve skupině B, kde třikrát vyhrál a jednou prohrál a skončil ve skupině na druhém místě. Tím postoupil do skupiny o 5.-8. místo, kde jednou vyhrál a dvakrát prohrál a obsadil krásné 7. místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..