Close

JARNÍ TURNAJ NADĚJÍ

Červený Kostelec 7.4.19

V neděli 7.4. se konal v Červeném Kostelci každoroční Turnaj nadějí pro děti v červeném a modrém minivolejbale. Broumov jel na turnaj se dvěma modrými týmy. První tým „Labutě“ (Sárka Indra, Hanička Bartoňová, Aneta Šemberová a Eliška Dočkalíková) jsou hráčky, které zatím hrají červený minivolejbal,  doplněné o nováčky na volejbalovém kroužku. Všechny tyto hráčky hrály modrý minivolejbal poprvé. Druhý tým „Modrásci“ (Jolča Lehotská, Bára Lorencová, Emilka Vaníčková a Janička Bartoňová) jsou holky, které v září začaly s volejbalem a je to jejich úplně první turnaj. Na turnaji se sešlo 24 týmů z náchodského okresu a polských Zabkowic. „Labutě“ hrály ve skupině A, kde se jim povedlo porazit jeden tým a skončily na 5. místě ve skupině. Postoupily do skupiny o 17.-20. místo, kde se jim také nedařilo a skončily na 20. místě. „Modrásci“ ve skupině D byli v jednom ze zápasů blízko vítězství, ale prohráli v prodloužení o 1 bod. Postoupili tak do skupiny o 21.-24. místo. V této skupině byli také jeden bod od vítězství, ale nepovedlo se jim vyhrát a skončily na 24. místě.

V neděli 8.dubna se konal turnaj nadějí v Červeném Kostelci, kde hrálo 46 týmů Náchodského okresu a týmy z Polského Zabkowice Sl. Turnaj byl pro děti, které nehrají pravidelně turnaje v průběhu roku. Broumov se zúčastnil turnaje jedním týmem v oranžovém, jedním v červeném a dvěma týmy v modrém volejbale.

  

Turnaje v oranžovém volejbalu se zúčastnilo 21 týmů rozlosovaných do 3. skupin po 7 týmech, kde hrál každý s každým. Podle umístění týmy postoupili do skupin o udržení. Oranžový tým Broumova pod názvem Kopretiny ve složení Róďa Indra, Veronika Kollertová a Sára Házová, hrál ve skupině A, kde všechny zápasy prohrál a postoupil do skupiny o 19.-21. místo, kde také prohrál a obsadil 21. místo. Holky po půl roce chození na volejbalový kroužek se zúčastnily svého prvního turnaje. Róďa hraje žlutý volejbal do kterého ještě ani nedorostl.

  

Turnaje v červeném volejbale se zúčastnilo 12 týmů rozlosovaných do 2. skupin po 6 týmech, kde hrál každý s každým. Podle umístění si týmy zahrály zápas o umístění. Červený tým Broumova pod názvem Červený Karkulky ve složení Hana Bartoňová a Sara Indra hrál ve skupině A, kde všechny zápasy prohrál a i zápas o poslední místo. Bylo znát, že holky hrají oranžový volejbal a červený si zahrály poprvé.

   

 

Turnaje v modrém volejbale se zúčastnilo 14 týmů rozlosovaných do 2. skupin po 7 týmech, kde hrál každý s každým. Podle umístění si týmy zahrály zápas o umístění. Tým Broumova pod názvem Sedmikrásky ve složení Míša Vojtěchová, Míša Andrýsová a Tereza Tošnarová hrál ve skupině A, kde jeden zápas vyhrál a pět prohrál a obsadil páté místo a zahrál si zápas o 13. – 14. místo který prohrál.  Druhý tým Broumova ve složení Jana Bartoňová, Sabina Hurdálková a Kristýnka Effenberková hrál ve skupině B, kde všechny zápasy prohrál a vyhrál zápas o 13. místo. Kromě Jany Bartoňové byla všechna děvčata na svém prvním volejbalovém turnaji, kde se sehrávali.

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..