Close

MODRÝ MINIVOLEJBAL 2018/2019

3. kolo v Broumově 24.2.19

Odpoledne 24.února rozehrálo 19 týmů turnaj v modré kategorii. Broumov má v této kategorii dva týmy. Tým „A“ hrál ve skupině A, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál, obsadil páté místo a postoupil do skupiny o 13.-15. místo. V této skupině oba zápasy prohrál a obsadil 15. místo. Tým „B“ hrál ve skupině B, kde jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál. Stejný výsledek měly i týmy Č. Kostelce „A“ a Trutnova „B“, pro nejhorší skóre skončil Broumov na šestém místě ve skupině a postoupil do skupiny o 16.-19. místo, kde dvakrát vyhrál, jednou prohrál a obsadil 17. místo. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrk. před Náchodem „A“ a Č. Kostelcem „B“. V celkovém pořadí vede Rtyně v Podkrk. s 52 body, o druhé místo se dělí Č. kostelec „B“ a Náchod „A“ s 51 body. Broumov „A“ je na 13. místě se 17 body a Broumov „B“ na 18. místě s 9 body.

2.kolo v Vo Ce nad Metují 2.12.18

Nedělní odpoledne patřilo modré barvě. Broumovský tým A (Míša Andrýsová, Karla Školníková a nově Eliška Kroulová) měl radost, že v základní skupině dvakrát vyhrál a třikrát prohrál a nebude tedy poslední v tabulce. Sečtení tabulky zmrazilo celý tým, protože tento výsledek měly i další dva týmy a na skóre byl náš výsledek nejhorší a skončil tedy na posledním místě. Ve skupině o 16.-18. místo už tým nenašel sílu pro další boje, oba zápasy prohrál a skončil na posledním 18. místě. Broumovskému B týmu (Kristýnka Effenberková, Tereza Tošnarová a Anna Hamáčková) se ve skupině dařilo méně, vyhrál pouze jeden zápas, ale stačilo mu to na 5. místo a postup do skupiny o 13.-15. místo, kde jednou vyhrál a jednou prohrál a skončil na 14. místě

1. kolo v Č. Kostelci 6.10.18

Po Červeném volejbale nastoupily do haly děti modrého volejbalu. V modrém volejbale se letos účastní soutěže 18 týmů rozdělených do 3 skupin kde si zahrají každý s každým a podle umístění si zahrají o umístění. Broumov má i v letošním roce dva týmy. Většina dětí se poprvé účastní okresní soutěže. Všichni se loni zúčastnili jen pár přátelských turnajů. Tým Broumova A (Michaela Andrýsová, Michaela Vojtěchová a Karla Školníková) hrál ve skupině A. Povedlo se mu třikrát vyhrát a jen dvakrát prohrát a obsadil 3. místo a postup do skupiny o 7.-9. místo, kde obsadil 8. místo. Tento výsledek považuji pro nás za úspěch. Bylo by krásné tento výsledek zopakovat a nebo i vylepšit. Tým Broumova B (Kristýna Effenberková, Tereza Tošnarová a Denis Vít) se tolik nedařilo a prohrál všechny zápasy jak v základní skupině tak i ve skupině o umístění a obsadil poslední 18. místo. Bohužel po základní skupině se tým úplně rozložil a už nenašel síly zabojovat o lepší umístění. Turnaj vyhrál tým Rtyně v P. před Červeným Kostelcem a Ruchadlem Zájezd.

4. kolo Hronov

V sobotu 13.4. se konalo v Hronově 4. kolo červeného a modrého minivolejbalu.
Odpoledne rozehrály týmy modrý minivolejbal. Tým Broumov „A“ ve složení Karla Školníková, Míša Andrýsová a Míša Vojtěchová hrál ve skupině B, kde jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál. Na skóre skončil na posledním místě ve skupině. Týmu Broumova „B“ ve složení Klárka Lukašáková, Jana Bartoňová a Denis Vít se dařilo ještě hůře a prohrál všechny zápasy. Oba týmy Broumova se Zbečníkem se sešly ve skupině o 16.-18. místo. Zbečník porazil oba broumovské týmy. V zápase broumovských týmů se radovalo z vítězství „Béčko“ a skončilo tak na 17. místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..