Close

ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL 2018/2019

5. kolo Staré Město

V sobotu 11.5. se konalo ve Starém Městě už předposlední, 4. kolo Okresní soutěže ve žlutém a oranžovém minivolejbale. Byl to pro nás vydařený turnaj.
Odpoledne se také dařilo oranžovému týmu (Dorotka Novotná, Natálka Válková, Elenka Kultová a Terezka Tietze). V základní skupině se týmu podařilo poprvé vyhrát, a to hned dvakrát, skončil na čtvrtém místě v základní skupině a postoupil do skupiny o 13.-16. místo, kde také dvakrát vyhrál a obsadil celkové 13. místo. I pro tento oranžový tým je to nejlepší výsledek a to o celých 10 míst vzhůru.

4. kolo v Hronově 30.3.19

V oranžovém minivolejbalu hrál tým Broumova (Dorotka Novotná, Elenka Kultová) ve skupině D, kde všechny zápasy prohrál a skončil na posledním místě ve skupině a postoupil do skupiny o 21.-24. místo, kde se jim dařilo lépe a vyhrál dva zápasy a jeden prohrál. Skončil celkově na 21. místě. Holky musím pochválit protože předvedená hra byla o mnoho lepší než na minulých turnajích a prohry byly jen o pár bodů. Tři zápasy skončily prohrou o pouhý jeden bod.

3. kolo v Broumově 23.2.19

 Odpoledne 23. února rozehrálo turnaj 24 týmů v oranžové kategorii. Broumov hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo, s pěti prohrami skončil poslední ve skupině a postoupil do skupiny o 20.-24. místo, kde prohrál o jeden bod jak se Zájezdem, tak i se Zbečníkem, porazil Teplice n. Met. a obsadil 23. místo stejně jako na prvním i druhém turnaji. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem „A“ a Náchodem „C“.  V celkovém pořadí vede Náchod „A“ se 70 body, o druhé místo se dělí R. Zájezd „B“ s Náchodem „C“ se 64 body. Broumov klesl na poslední 24. místo s 9 body.
 

2. kolo v Vo Ce nad Metují 1.12.18

Sobotní odpoledne patřilo oranžové barvě. Broumovskému týmu (Dorotka Novotná, Elen Kultová, Róďa Indra a nově Tereza Tietze) se nedařilo, prohrál všechny zápasy v základní skupině a ve skupině o 20.-24. místo se mu podařilo vyhrát jeden zápas a obhájil tak 23. místo z minulého turnaje. 

1. kolo v Č. Kostelci 4.11.18

V oranžové kategorii je letos 24 týmů. Broumov má jeden tým  – Dorotka Novotná, Elenka Kultová a Róďa Indra. Broumovu se moc nedařilo. V základní skupině vyhrál jeden zápas z pěti zápasů, to stačilo o skóre na posledním místo a postup do skupiny o 20.-24. místo, kde dvakrát vyhrál, to zvládly i další dva týmy a Broumov odsunuly na skóre na třetí místo ve skupině, celkově na 23. místo. Na příštím turnaji bych rád viděl tým na vyšších příčkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..