Close

ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL 2018/2019

5. kolo Staré Město

V sobotu 11.5. se konalo ve Starém Městě už předposlední, 4. kolo Okresní soutěže ve žlutém a oranžovém minivolejbale. Byl to pro nás vydařený turnaj.
Odpoledne se také dařilo oranžovému týmu (Dorotka Novotná, Natálka Válková, Elenka Kultová a Terezka Tietze). V základní skupině se týmu podařilo poprvé vyhrát, a to hned dvakrát, skončil na čtvrtém místě v základní skupině a postoupil do skupiny o 13.-16. místo, kde také dvakrát vyhrál a obsadil celkové 13. místo. I pro tento oranžový tým je to nejlepší výsledek a to o celých 10 míst vzhůru.

4. kolo v Hronově 30.3.19

V oranžovém minivolejbalu hrál tým Broumova (Dorotka Novotná, Elenka Kultová) ve skupině D, kde všechny zápasy prohrál a skončil na posledním místě ve skupině a postoupil do skupiny o 21.-24. místo, kde se jim dařilo lépe a vyhrál dva zápasy a jeden prohrál. Skončil celkově na 21. místě. Holky musím pochválit protože předvedená hra byla o mnoho lepší než na minulých turnajích a prohry byly jen o pár bodů. Tři zápasy skončily prohrou o pouhý jeden bod.

3. kolo v Broumově 23.2.19

 Odpoledne 23. února rozehrálo turnaj 24 týmů v oranžové kategorii. Broumov hrál ve skupině B, kde se mu moc nedařilo, s pěti prohrami skončil poslední ve skupině a postoupil do skupiny o 20.-24. místo, kde prohrál o jeden bod jak se Zájezdem, tak i se Zbečníkem, porazil Teplice n. Met. a obsadil 23. místo stejně jako na prvním i druhém turnaji. Turnaj vyhrála Rtyně v Podkrkonoší před Náchodem „A“ a Náchodem „C“.  V celkovém pořadí vede Náchod „A“ se 70 body, o druhé místo se dělí R. Zájezd „B“ s Náchodem „C“ se 64 body. Broumov klesl na poslední 24. místo s 9 body.
 

2. kolo v Vo Ce nad Metují 1.12.18

Sobotní odpoledne patřilo oranžové barvě. Broumovskému týmu (Dorotka Novotná, Elen Kultová, Róďa Indra a nově Tereza Tietze) se nedařilo, prohrál všechny zápasy v základní skupině a ve skupině o 20.-24. místo se mu podařilo vyhrát jeden zápas a obhájil tak 23. místo z minulého turnaje. 

1. kolo v Č. Kostelci 4.11.18

V oranžové kategorii je letos 24 týmů. Broumov má jeden tým  – Dorotka Novotná, Elenka Kultová a Róďa Indra. Broumovu se moc nedařilo. V základní skupině vyhrál jeden zápas z pěti zápasů, to stačilo o skóre na posledním místo a postup do skupiny o 20.-24. místo, kde dvakrát vyhrál, to zvládly i další dva týmy a Broumov odsunuly na skóre na třetí místo ve skupině, celkově na 23. místo. Na příštím turnaji bych rád viděl tým na vyšších příčkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..