Close

ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL 2018/2019

3. kolo v Broumově 23.2.19

O víkendu 23. a 24.2. se v Broumově konalo 3. kolo Okresní soutěže v barevném minivolejbalu. Volejbal Broumov za velké podpory Města Broumova, DDM Ulita Broumov a dalších partnerů připravil pro 225 hráčů v 81 týmech turnaje ve čtyřech barvách, což je dětský volejbal rozdělený podle věkové kategorie. Broumov měl na turnaji 6 týmů.
     V sobotu ráno v 9 hodin rozehrálo turnaj na šesti hřištích 18 týmů žluté kategorie. Dva broumovské týmy se sešly v jedné skupině, kde Broumov „A „porazil „Béčko“ 11:8. Oba dva týmy ve skupině dvakrát vyhrály a třikrát prohrály. O skóre „Áčko“ obsadilo 4. místo a „Béčko“ 5. místo v základní skupině. Broumov „A“ postoupil do skupiny o 10.-12. místo, kde porazil Červený Kostelec „C“ a prohrál se Rtyní a obsadil tak na turnaji 10. místo. Broumov „B“ postoupil do skupiny 13.-15. místo, kde porazil VoCe n. M. i Č. Kostelec „A“ a obsadil 13. místo.
V celkovém pořadí okresní soutěže po třetím kole ze šesti se broumovské týmy spolu dělí o 11. místo s 21 body. Turnaj vyhrál tým Náchoda „B“ před Hronovem „B“ a Č. Kostelcem „B“. V celkovém pořadí se dělí o první místo R. Zájezd „A“ a Hronov „A“ se 46 body, třetí je Náchod „A“ se 45 body.

2. kolo ve Vo Ce nad Metují 1.12.18

O víkendu 1. a 2. prosince se v Novém Městě nad Metují konala okresní soutěž v barevném volejbalu všech barev. V sobotu jako první rozehráli turnaj žlutí. Oba broumovské týmy, A (Daniel Božić, Róďa Indra) a B (Honza Strelec, Jáchym Thér a Denis Dub), v základních skupinách dvakrát vyhrály a třikrát prohrály a o horší skóre skončily na  pátých místech. Týmy se sešly ve skupině o 13.-15. místo, kde „Béčko“ porazilo „Áčko“ 10:8. Druhé zápasy také oba týmy vyhrály a obsadily 13. a 14. místo z 18 týmů.

1. kolo v Červeném Kostelci 4.11.18

V neděli 4.11., Červený Kostelec hostil turnaj v barevném volejbale. První okresní turnaje rozehrály nejmenší děti. Okresní soutěže ve žlutém minivolejbale se letos účastní 18 týmů. Broumov pro letošní rok nasadil do žlutého minivolejbalu dva týmy. Tým A  – Róďa Indra, Tonda Stříbrný a Dan Božic‘ a tým B – Honza Strelec, Jáchym Ther, Denis Dub. Tým A vyhrál v základní skupině B pouze jeden zápas z pěti. To stačilo na 5. místo ve skupině a postup do skupiny o 13.-15. místo, kde oba zápasy vyhrál a obsadil celkové 13. místo. Týmu B se dařilo ve skupině C o zápas lépe a obsadil 4. místo ve skupině a postup do skupiny o 10.-12. místo, kde se mu nedařilo a oba zápasy prohrál a obsadil celkové 12. místo. Na příštím turnaji bych byl rád, kdyby týmy minimálně obhájily svá umístění.

 

5. kolo Staré Město

V sobotu 11.5. se konalo ve Starém Městě už předposlední, 4. kolo Okresní soutěže ve žlutém a oranžovém minivolejbale. Byl to pro nás vydařený turnaj.
Dopoledne hrála žlutá kategorie. Broumovskému týmu B (Jan Strelec, Jáchym Ther) se dařilo a získal své nejlepší umístění. V základní skupině třikrát vyhrál a dvakrát prohrál, obsadil druhé místo v základní skupině a postoupil do skupiny o 4.-6. místo, kde týmy Broumova, Náchoda a Červeného Kostelec měly stejný počet bodů za jednu výhru a jednu prohru. Broumov B na skóre skončil na 6. místě. Týmu A (Tonda Stříbrný, Dan Božić) se tolik nedařilo. V základní skupině všechny zápasy prohrál, obsadil šesté místo v základní skupině a tím postup do skupiny o 16.-18. místo, kde porazil tým Rtyně i Staré Město a obsadil celkové 16. místo. 

4. kolo v Hronově 30.3.19

V sobotu 30.3. se konalo v Hronově 4. kolo v okresní soutěži žlutého a oranžového minivolejbalu. Ve žlutém minivolejbalu tým Broumova „A“ (Róďa Indra, Tonda Stříbrný, a Dan Božić) hrál ve skupině B, kde dvakrát vyhrál a třikrát prohrál a skončil na 4. místě ve skupině a postoupil do skupiny o 10.-12. místo, kde oba zápasy vyhrál a obsadil celkově 10. místo. Tým Broumova „B“ (Jáchym Ther, Denis Dub, Honza Strelec) hrál ve skupině A, kde pouze jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál a obsadil 5. místo ve skupině a postoupil do skupiny o 13.-15. místo, kde oba zápasy prohrál a obsadil celkové 15. místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..