Počet týmů:    7

Broumov 1, 2, 3

Polské týmy – Gluszyca, Panáčci (Walbrzych), Mieroszow

N. Město n.M. – Borci

Dvě skupiny (4 a 3 týmy).  Skupina A (Broumov 1, Broumov 3, Gluszyca a Mieroszow). Skupina B (Broumov 2, Panáčci a Borci). Poté o umístění 5-7, následně o 3. místo a finále.    O vítězství v jednotlivých skupinách se strh velký boj již od prvních zápasů, protože jen vítěz měl zaručenu účast ve finále. Takže hodně zápasů se rozhodovalo až v tzv. tiebreaku.

V skupině A rozhodl až do posledního zápas mezi Broumovem 1 a 3 o vítězi a postupujícím do finále.  Ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězilo dravější mládí (Milda a Miro) nad zkušeností (Bíšák st a Pája). Ve skupině B si zajistil loňský finalista Walbrzych (Panáčci) postup také ve třetím setu nad Broumovem 2.

O třetí místo Gluszyca porazila méně rozehraný Broumov 2 (2:0)

Boj o první místo byl jako tradičně vyvrcholením pěkných zápasů a snesl stejně jako v loňském roce srovnání s krajskou soutěží AVL (mixů). Broumov 1 vstoupil do zápasu bojovně a vedl 16:12, poté bohužel díky skvělému servisu a zlepšené hře soupeře prohrál 10bodů v řadě a set byl ztracen. V druhý set byl vyrovnán do stavu 16:16 a poté se trochu projevila větší únava Broumova ze základní skupiny (kde odehráli o dvě utkání více). Panáčci předvedli větší razanci na útoku, kterou podpořili skvělou hrou v poli a přesnou nahrávkou jejich děvčat. Bylo vidět, že letos se na náš turnaj dobře připravili a měli velkou touhu vyhrát.  Poděkování všem organizátorům zvláště Eda Cvrček (organizace) Iva Krtičková, Feďa a Pavel Vítek (příprava a ceny). Dále sponzorům Město Broumov, Pivovar Opat, Hobra – Školník, VEBA, Lesy ČR, Vejplata SPORT a Diakonie.

41. ročník se opět velmi vydařil a těšíme se na další ročník. Věříme v tradiční účast volejbalistů z Polska, díky kterým máme stále účast týmů zajištěnou.  Pořádání turnajů je stále složitější, o čemž se přesvědčili v tradiční „baště“ Volejbalu na okrese v Hronově, kde byl letos turnaj pro nedostatek týmů (a hráčů) zrušen.