Close

MIXÁČEK 2018/2019

2. KOLO MIXÁČKU 27.1.19 ČERVENÝ KOSTELEC

27. ledna se konalo v Červeném Kostelci 3. kolo okresní soutěže v Mixáčku. Broumovský tým se pokoušel překvapit a postoupit z B skupiny do vyšší A skupiny. První zápas proti Náchodu vyhrál těsně v tiebreaku. V druhém zápase proti Hronovu po vlastních chybách prohrál těsně v tiebreaku. Třetí zápas proti Trutnovu prohrál 0:2. Broumov na skóre obsadil 2. místo v B skupině a Trutnov se vrací zpět do A skupiny. Z A skupiny spadl Červený Kostelec.

1. KOLO MIXÁČKU 25.11.18 VO CE NAD METUJÍ

 25. listopadu se do Nového Města nad Metují vydal Mixáček složený z mladších a starších žákyň a žáků ( Zuzka Hašková, Anna Hamáčková, Lucka Martincová,  Honza Procházka, Kája Slavíková, Nela Čejchanová, Veronika Strakošová, Šárka Machová)  na druhý turnaj okresní soutěže. Broumov jel s cílem vybojovat jedno ze dvou postupových míst do top 4. Bohužel se jim povedlo vyhrát jen proti Hronovu. Prohraná koncovka setu se Zájezdem, která by nás poslala do tiebreaku, byla rozhodující. A následně odevzdaný zápas s Náchodem rozhodl, že setrváme ve skupině o 5.-8. místo. Postup si do top 4 vybojoval Náchod a Zájezd a z top 4 k nám spadli Vo Ce n. M. a Trutnov.

KVALIFIKAČNÍ KOLO MIXÁČKU 21.10.18

V neděli 21.října rozehráli ve Rtyni v Podkrkonoší svůj první turnaj mladší a starší žáci a žákyně dohromady pod názvem Mixáček. Okresní soutěže se účastní 8 týmů. V kvalifikačním kole hrály všechny týmy v jedné skupině každý s každým na jeden set do 25 bodů. Podle umístění budou na další turnaj rozděleny do dvou skupin. Broumov ve složení Honza Procházka, Nela Čejchanová, Zuzka Hašková, Veronika Strakošová, Adéla Marešová, Lucka Martincová, Kája Slavíková a Šárka Machová odehrál sedm zápasů. Po špatném začátku a třech prohrách v řadě se teprve rozehrál a povedlo se mu třikrát vyhrát. Obsadil tak celkově 6. místo. Turnaj vyhrála Rtyně před Vo Ce n. Metují a Červeným Kostelcem. První finálovou skupinu doplnil Trutnov. Ve skupině o 5.-8. místo si zahrají o postup Náchod, Broumov, Zájezd a Hronov

 

3. KOLO 23.3.19 V TRUTNOVĚ

Broumov po špatném začátku kdy zůstal ještě jednou nohou v posteli prohrál na úvod s Náchodem 0:2. Proti Hronovu se rozehrál a porazil ho 2:0. V dobrém výkonu pokračoval i proti favoritovi skupiny B Č. Kostelci a zápas dotáhl až do tiebreaku kde ale prohrál 1:2. Na skóre do skupiny A postoupil zpět Č. Kostelec. Ve skupině A vyhrál Trutnov a na příští turnaj sestupuje R. Zájezd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..