Close

ZIMNÍ POHÁR 2019

BROUMOVSKÉ KADETKY – ŽENY „B“ SKONČILY NA 8. MÍSTĚ

V sobotu 16.2. hrály  broumovské kadetky – ženy „B“ Zimní pohár o 8. – 10. místo doma ve Sportovní hale. Tým SK Nové Město n. M. se pro nemoc nedostavil. Takže zápas o 8. místo si zahrál Broumov s Jezbinami. Vstup do zápasu holkám vyšel výtečně a vyhrály první set. Povedly se jim i další dva sety a porazily Jezbiny 3:0. Obsadily tak 8. místo v Zimním poháru. Byla to pro holky úplně první výhra za rok a půl, co hrají proti okresním týmům. Je to jen malý krůček pro volejbalový svět, ale velký krok pro naše kadetky. Po odehrání zápasu si zahrály ještě přátelský zápas s Jezbinami, který vyhrály 3:2

BROUMOVSKÉ ŽENY „A“ OBHÁJILY 4. MÍSTO Z LOŇSKÉHO ROKU.

10. únoru se konalo 2. kolo Zimního poháru žen. Broumovské ženy „A“ jely do Náchoda utkat se o vítězství v poháru. Bohužel týmy z Náchoda, Hronova a Opočna byly nad jejich síly, naše volejbalistky obsadily 4. místo a tím obhájily umístění z loňského roku. Turnaj vyhrál tým Náchoda.

ROZLOSOVÁNÍ 2. KOLA

1. KOLO

Letošního zimního poháru se účastní 10 týmů rozdělených do tří skupin. 19.ledna jsme hostili skupinu A. Podle předpokladu skupinu vyhrál Broumov „A“ před Teplicemi n. M. a Broumovem „B“.

ZIMNÍ POHÁR MUŽŮ

V neděli 31.3. se uskutečnil turnaj v Hronově, kde Broumov rozehrál turnaj s domácím Hronovem a vyhrál 2:0 na sety. Druhý zápas hrál s Jezbinami a také vyhrál 2:0. Poslední zápas s Jaroměří rozhodoval i o vítězství na turnaji. První set vyhrála Jaroměř jednoznačně. Druhý set byl velice vyrovnaný. Broumov měl ještě setball, ale nedotáhl to do tiebreaku a prohrál 24:26. Zimní pohár vyhrála Jaroměř a obhájila první místo z loňského roku. Druhý skončil Broumov a třetí Jezbiny.